POTRUBNÍ ROZVODY NA MÍRU

Plánování i realizace hydraulických rozvodů se vždy odvíjí od specifických potřeb zákazníků.

Potrubní rozvody vyrobíme z precizních bezešvých ocelových trubek. Průměr rozvodových trubek závisí na potřebném průtoku oleje, přičemž musí být zohledněna také rychlost toku. Ocelové hydraulické trubky  opevňujeme na stěny, do podlahových nebo ocelovodrátěných korýtek nebo je vedeme po stěnách strojů a zařízení. Pro uchycení potrubních rozvodů používáme na to určená hydraulická pouta z plastu nebo hliníku v závislosti na požadavcích zákazníka a aplikace. Hydraulická pouta krom pevného uchycení k nosné základně slouží i jako prvek chránící rozvody před vibracemi a následným počkozením. V případě potřeby lze použít i pouta s gumovou vložkou pro silnější potlačení vibrací potrubních rozvodů.

Zajišťujeme kompletní výrobu hydraulických trubek včetně ohýbání a výroby spojů tzv. prstýnkování. Ohyby realizujeme na hydraulických trubkách průměru 8 až 50mm. Po naohýbání trubek do příslušných úhlů a ojehlení konců provedeme čištění hotových trubek před zátkováním nebo montáží pomocí látkových projektylů a vzduchové pistole.
Sériovou výrobu ohýbání provádíme na programovatelné elektronické ohýbačce Transfluid DB 642K, která zvládne trubky až do průměru 42mm. Pro větší rozměry trubek pak používáme Transfluid 3080, která zvládne ohnout trubky až do průměru 88,9 mm.

hydraulické potrubní rozvody

 

ohýbání hydraulických trubekhydraulická ohýbačka trubek

 

 

Konce trubek na přání zákazníka můžeme opatřit šroubením se samozářeznými prstýnky, nebo upravit pomocí tvářecího stroje VOSS Form. Jednou z variant je také na konce trubek navařit varné kuželky.

Hlavní výhody výroby hydraulických potrubních rozvodů pomocí hydraulických ohýbaček:

  • široké možnosti ohybů, tvarů a délek hydraulických trubek
  • rychlost a přesnost
  • kvalita zpracování a různorodost použitého sortimentu
  • cena
  • komplexní řešení

Ať už zamýšlíte novou instalaci, rozšíření či stěhování – neváhejte nás KONTAKTOVAT!

Ukázky realizací

potrubní rozvody agregátu potrubní rozvody pec hydraulické potrubní rozvody PEC hydraulické potrubní rozvody PEC
hydraulické potrubní rozvody PEC hydraulické potrubní rozvody PEC hydraulické rozvody pulzačka hydraulické rozvody potrubí
hydraulické rozvody potrubí hydraulické rozvody potrubí hydraulické rozvody potrubí