Facebook  Instagram  Linkedin  Youtube

Testovací zařízení a hydraulické zkušebny

Pulzační zařízení a hydraulické zkušebny pro vytváření cyklického namáhání

 

Jako speciální hydraulické aplikace vyrábíme i (jednoúčelová) testovací zařízení určená pro speciální zátěžové aplikace. Naší specialitou jsou hydraulické zkušební stendy (zkušebny), jako např. pulzační zařízení pro dlouhodobé zkoušení životnosti typizovaných výrobků nebo prototypů vnitřním přetlakem za současného působení teploty proudící kapaliny a za současného zatěžování výrobku vibracemi ve dvou osách. Námi vyvinutá a vyrobená testovací a zkušební zařízení obsahují rovněž vizualizaci v reálném čase a volitelné ukládání historie pulzací.

Tyto zkušební zařízení, kde jsou zatěžovací parametry řízeny počítačem v reálném čase adaptivní regulační smyčkou, jsou dodávány zejména do zkušeben automobilového průmyslu, ale i do vysokoškolských výzkumných institucí, výzkumných ústavů či do českých poboček nadnárodních korporací.

Zkušebny a testovací zařízení vyrábíme na míru dle požadavků zákazníka. Krom návrhu kompletní zkušebny, jejího sestavení a zprovoznění, provádíme i instalace zkušeben u zákazníka a zajišťujeme jejich případné servisování na základě vzájemné dohody.

tým PKS servis spol. s r.o.

 

Ukázka realizací a více informací a fotek najdete v přiloženém LETÁKU. (PDF 14M)