Vývoj, výroba, prodej a servis

PKS servis - Hydraulické a elektro systémy

Těžištěm práce společnosti PKS servis spol. s r.o. se sídlem v Ostravě je vývoj a výroba hydrauliky pro standardní i speciální aplikace. Naše specializace zahrnuje konstrukci a výrobu jednoúčelových strojů (JUS) a také rekonstrukce hydraulických zařízení a návrh inovativních řešení na míru.

Soustředíme se také na repase starších hydraulických zařízení a hydraulických válců. V rámci našich služeb zajišťujeme výrobu hadic na míru, provádíme montáže a poskytujeme servis hydrauliky, pneumatických zařízení, kompresorů a dalších souvisejících zařízení v České republice, části Polska a Slovenska. Projektujeme, servisujeme a provádíme diagnostiku elektrických zařízení NN pro jednoúčelové stroje a automatizaci.

Našim cílem je flexibilně poskytnout svým zákazníkům nejvhodnější, cenově dostupné řešení a nabídnout komplexní služby v oblasti hydrauliky pro všechna odvětví průmyslu.

Poskytováním prvotřídních služeb, špičkových technologií a spolehlivých řešení se nám daří vytvářet dlouhodobé partnerské vztahy. Jsme odhodláni být výjimeční a splnit všechny požadavky našich zákazníků.

26 let

na trhu

Servis a technické poradenství

Vlastní vývoj, výroba a montáž celků

Komplexní záruční a pozáruční poradenství

Dlouholetá praxe a znalost národních a světových standardů

Profesionální a zkušený tým montérů a techniků