Elektrozařízení nízkého napětí

Obchodní oddělení

+420 556 205 367

obchod@pks-servis.cz

Elektrozařízení nízkého napětí

Projekce

Projektujeme elektrická zařízení NN pro jednoúčelové stroje a automatizaci. K projektování používáme software E-plan P8 dle vlastních nebo zákaznických standardů. Mimo projektování nových zařízení, zajišťujeme i úpravy dokumentace na zařízeních u kterých došlo ke ztrátě dokumentace nebo nebyly zakresleny úpravy na zařízení.

Výroba

Vyrábíme elektro skříně k zařízením včetně periferií (senzory, kabeláž, ventily apod.)

Programování

Zajišťujeme programování na systému Siemens Simatic S7-300/400/1200/1500, včetně vizualizace na operátorském panelu, vytváříme programy pro nová zařízení a úpravy stávajícího softwaru dle požadavků zákazníka. Mimo systémy Simatic máme zkušenosti i s jinými systémy. Aplikace řízení pohonů frekvenčními měniči. V této oblasti používáme hlavně výrobky firem Siemens, Schneider Electric a další.

Servis a diagnostika

Poskytujeme servis a diagnostiku na všech druzích elektro zařízení NN včetně zajištění náhradních dílů a výměny nebo nahrazení komponentů, které se již nevyrábí včetně nastavení analogových senzorů, zobrazovačů, regulátorů, frekvenčních měničů apod.

Renovace a generální opravy

Věnujeme se renovacím starých zařízení, výměně elektro skříní, kabeláží, konektorů apod.

Odpojení a zapojení el. zařízení během stěhování

Zajišťujeme odpojení eletro skříní a ostatních elektro komponentů během stěhování zařízení a jejich zpětné připojení a odzkoušení po přestěhování.

Prevence

Zajišťujeme preventivní prohlídky elektrozařízení. Kontrolujeme stav elelktrických komponentů kabeláže, konektorů, dotažení spojů.

Poradenství

V oblasti poradenství se zaměřujeme na problematiku návrhu, úpravy a servisu elektrických zařízení. Pro příklad navrhujeme co nejjednodušší varianty el. zařízení dle prostředí, ve kterém bude umístěno nebo takové úpravy na stávajícím zařízení, aby byla hodnota úprav adekvátní stáří zařízení, při zachování spolehlivosti zařízení. Při servisu dbáme na výběr správného komponentu nebo náhrady.