KariéraServisní specialista pro průmysl. hydrauliku

Obchodní oddělení

+420 556 205 367

obchod@pks-servis.cz

Servisní specialista pro průmysl. hydrauliku

Hledáme kolegu na pozici Servisní specialista pro průmyslovou hydrauliku

Charakteristika práce

Servisní specialista pro hydrauliku zajišťuje servisní a poradenskou činnost zákazníkům a uživatelům dodaných výrobků.

Náplň práce

  • provádí montáž a demontáž hydraulických zařízení
  • dodržování designu výrobků a schéma zapojení
  • samostatné používání měřicí a zkušební techniky
  • diagnostikování závad technických zařízení
  • zabezpečování servisní činnosti u zákazníků.
  • vyřizování reklamačních řízení.
  • vedení příslušné dokumentace (servisní zásahy, opravy atd.).
  • spolupráce na technickém řešení zákaznických požadavků a projektů.

Požadujeme
zkušenosti s měřící a diagnostickou technikou
zkušenosti ze stavby potrubních rozvodů systémem VossForm, WalForm
řidičský průkaz sk. B

Nabízíme
příjemné pracovní prostředí a kolektiv, řadu firemních bonusů, motivující mzdu, Vánoční odměnu, věrnostní odměna od 3. roku zaměstnání při narozeninách zaměstnance, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, karta Multisport, možnost využít firemní vozidlo k soukromým účelům za zvýhodněnou sazbu, parkoviště pro soukromé vozy vedle firmy, zdarma pitný režim volně k dispozici ve firemních prostorách, firemní prostory převážně klimatizovány, získání rozsáhlé profesní praxe v oboru hydrauliky, možnost účasti na zvolených vzdělávacích aktivitách jazykových i odborných

V případě zájmu pište na: jamroz@pks-servis.cz